semantic-mediawiki.org:İçerik çevirisi

From semantic-mediawiki.org
Translating contentsemantic-mediawiki.org:İçerik çevirisi
This page is a translated version of the page semantic-mediawiki.org:Translating content and the translation is 100% complete.

Bu vikide artık içeriği kolayca dilinize çevirmek mümkün. Başlangıç olarak, yazılım sürüm sayfaları, haber öğesi sayfaları ve önemli kategoriler için içerik çevirisini etkinleştirdik. Sürüm geçmişi gibi meta bilgileri olan sayfalar yakında izlenecektir.

Farklı dillere çeviri yapmaya davetlisiniz. Üzerinde çalışmanız için farklı ileti grupları çevrilebilir metni içeriyor. Tüm çeviri çalışmaları zaten yapıldığında diliniz için bir liste görmüyorsanız dikkat edin. Aşağıdaki bağlantılar, kullanıcı tercihlerinizde belirlediğiniz dil için çalışır:

Çeviriye başlamadan önce tercüman izni istemeniz gerektiğini unutmayın. Yeni çevrilebilir sayfalar veya mevcut çevrilebilir sayfalardaki değişiklikler hakkında düzenli olarak bilgilendirilmek isterseniz bildirimler için kaydolun.

Semantic MediaWiki'nin özelliklerini ve kullanımını belgeleyen sayfalar çoğunlukla yalnızca İngilizce'dir. Ayrıca, bazı yeniden yapılandırma ve henüz yapılmayan daha karmaşık bir çeviri kurulumu gerektirecektir. Bu nedenlerden dolayı, bu wiki şu anda belirlenmiş çeviri arayüzü üzerinden bu sayfaların çevirisini sunmamaktadır.