Help:Property group/tr

From semantic-mediawiki.org
< Help:Property group
Property groupHelp:Property group/tr
"Gözat" özel sayfasında görüldüğü gibi bir özellik grubu

Special page "Browse"Shows all properties and their values annotated to a page üzerinde özelliklerin görüntülenmesini iyileştirmek için, Semantic MediaWiki 3.0.0Released on 11 October 2018 and compatible with MW 1.27.0 - 1.31.x. ile özellik grubu özelliği tanıtıldığı 1 sınıflandırılmış bir kategoriye ait özelliklerin "Gözat" özel sayfasında bir grup olarak görüntülenmesi, kullanıcıların benzer özelliklerin özelliklerini birbirinden hızla ayırt etmelerini sağlar.

Özellik "Özellik grubu" ile açıklamalı ve ilgili özellikleri listeleyen bir kategori

Bir özellik grubu atamak, o kategorinin belirtildiği bir özelliğe special property "Is property group"Marks a category for holding properties belonging to a property group ile açıklama ekleyerek bir kategori eklenerek yapılır. Her wiki, kullanıcıların bilgileri daha hızlı bulmasına yardımcı olmak için kendi kategorizasyon sistemini tanımlayabilir. Yerelleştirilebilen özellik grupları için bir etiket tanımlamak da mümkündür.

Semantic MediaWiki 3.2.0Released on 7 September 2020 and compatible with MW 1.31.0 - 1.35.x. ve daha sonra Semantic MediaWiki çekirdeği (Octocat.pngpredefined.properties.json) tarafından sağlanan bazı önceden tanımlanmış özelliklerin bir grup tanımını içe aktarın.2 Ancak viki bir özellik için ayrı bir grup tanımlarsa, önceden dağıtılmış grup atamasından önce bu önceliğe sahiptir.

Örnekler[edit]

Ayrıca bakınız[edit]


References

  1. ^  Semantic MediaWiki: GitHub pull request gh:smw:2874
  2. ^  Semantic MediaWiki: GitHub pull request gh:smw:4592